info@exports.pl +48 732 705 320

 GET LEAD

Wyszukamy dla Ciebie Klientów Zainteresowanych Współpracą! Jak to zrobimy? Zobacz kolejne etapy naszych działań.

KROK 1 – ANALIZA POTENCJALNYCH KIERUNKÓW EKSPANSJI

Usługę rozpoczynamy od analizy Twojej oferty w kontekście jej atrakcyjności dla potencjalnych odbiorców zagranicznych. Wykorzystując nasze doświadczenie oraz wieloaspektową analizę danych sprzedażowych polskich i zagranicznych firm z danej branży wskazujemy potencjalne rynki obce, na których Twoje produkty mają największą szansę na sukces.

KROK 2 – IDENTYFIKACJA POTENCJALNYCH PARTNERÓW HANDLOWYCH Z UWZGLĘDNIENIEM OSOBY KONTAKTOWEJ

Wychodząc z założenia, że nie ma dwóch takich samych projektów, do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Realizując usługę nie korzystamy z gotowych baz danych, w przypadku których informacje są często nieaktualne, a jednocześnie niejednokrotnie również zupełnie nieadekwatne do Twoich potrzeb, ale wyszukujemy Twoich potencjalnych klientów we własnym zakresie od pierwszej do ostatniej firmy (np. dystrybutor materiałów budowlanych, dystrybutor aluminiowych listew wykończeniowych). Kluczowym elementem tego etapu jest identyfikacja osoby kontaktowej, ażeby późniejszy kontakt z daną firmą był możliwie najbardziej efektywny (statystyki pokazują, że wiadomość zaadresowana bezpośrednio do osoby odpowiedzialnej za podejmowanie decyzji o współpracy z dostawcą ma dużo większe szanse na osiągnięcie oczekiwanego efektu).

KROK 3 – REALIZACJA KAMPANII SPRZEDAŻOWEJ

Zadanie realizujemy z wykorzystaniem kampanii mailingowej spersonalizowanej w sposób, który pozwoli na maksymalizację liczby i jakości rozpoczętych rozmów handlowych. Na tym etapie, we współpracy z Tobą, przygotowujemy i tłumaczymy unikalne teksty kolejnych wiadomości, które staramy się kierować do konkretnych osób lub działów odpowiedzialnych za współpracę z Twoją firmą. Kampania sprzedażowa trwa dopóki potencjalny kontrahent nie zareaguje na naszą wiadomość i obejmuje do 5 spersonalizowanych prób kontaktu ze strony naszych Konsultantów.

KROK 4 – PRZEKAZANIE INFORMACJI O KONKRETNYCH FIRMACH ZAINTERESOWANYCH TWOJĄ OFERTĄ

Podczas realizacji usługi na bieżąco przekazujemy Ci naszą korespondencję z potencjalnymi zagranicznymi partnerami zagranicznymi, a także służymy radą odnośnie kolejnych działań eksportowych w przypadku każdego z klientów, aby maksymalnie wykorzystać naszą pracę i zapewnić wzrost Twojej sprzedaży

Szczegółowe informacje na temat naszej oferty w zakresie usługi GET LEAD mogą Państwo uzyskać pod numerem 732 705 320.

 

EXPORTS.PL
ul. Kobierzycka 10
52-315 Wrocław

Telefon: +48 732 705 320
+48 732 705 321
+48 732 705 322
+48 732 705 323

Email: info@exports.pl

 

Napisz wiadomość

Scroll Up